Co si má podnikatel počít?

Nikomu ze soukromých podnikatelů nemusí být vždy a za všech okolností přáno. Každý takový soukromník se může dostat do problémů, a to i tehdy, když se snaží těmto maximálně předcházet a vzdorovat. Tak už to prostě na světě chodí a zřejmě tomu ani nikdy jinak nebude, protože jsou podnikatelé vystavováni i nejrůznějším negativním vlivům, které nemohou ovlivnit, a naprosto pochopitelně někdy i sami chybují.

Jenže podnikatelské problémy obvykle znamenají potřebu sehnat si peníze, jež kvůli tomu scházejí, někde jinde. A to nemusí být ani trochu snadné. Čím je na tom totiž podnikatel hůř, tím méně je těch, kdo jsou ochotni mu důvěřovat a půjčit. A dotyčný aby si pak nohy uběhal, když se snaží někde nějakou tu finanční injekci dostat.

české koruny

A když podnikatel neuspěje se žádostmi o půjčku v bankách? Pak může být často rád, když zjistí, že je tu i nebankovní společnost, ve které se mu nabízí hypotéka bez doložení příjmu. Ta je totiž na rozdíl od jiných půjček dostupná i těm, kteří se rozhodně nedají považovat za žadatele, po kterých by poskytovatelé půjček toužili. I když má žadatel ne zrovna přemrštěný příjem, i když mu kazí profil nějaký ten záznam v registrech dlužníků, i když má třeba nějakou tu nepříjemně vypadající exekuci, může tu uspět. I když ani zde ne jenom tak, i zde musí nabídnout alespoň jedinou záruku, jíž je zástava nemovitosti.

finance libry

Ale kdo tu nemovitost zastaví, ten obvykle uspěje. A získá tolik potřebnou nebo i přímo nezbytnou podnikatelskou půjčku, bez níž by se jeho firma možná už ani nedokázala vzpamatovat a uniknout bankrotu.

Ten, kdo potřebuje půjčit, ale není dokonalý, prostě udělá nejlépe, když se bude ucházet právě o takovou hypotéku. Protože zde uspěje, a to výhodně a rychle. Na rozdíl od bankovních nabídek, kde by byla jeho naděje na získání nějakých peněz malá, ne-li vysloveně nulová.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup