Chcete mít vlastní bydlení za super cenu? Není problém

Koupit si vlastní obydlí nemusí být tak drahé, jak je dnes běžné. Stačí jen, když nebudete svázání konvencemi a vyberete si trochu méně typické bydlení.

Chcete mít vlastní bydlení za super cenu? Není problém

Většina lidí si myslí, že dosáhnout na své vlastní bydlení je běh na dlouhou trať. A v podstatě mají pravdu. I malé byty jsou docela drahé, natož pak rodinné vilky. Hlavně ve velkých městech je problém najít si alespoň malý byteček, tedy za rozumnou cenu. Většinou se totiž pod milion nevlezete, a to i v lokalitách, které nejsou kdovíjak atraktivní, natož pak někde v centrum. Kapitola sama pro sebe je pak naše hlavní město, kde se cena obytných nemovitostí pohybuje řádově i v desítkách milionů, na což samozřejmě drtivá většina našinců nemůže nikdy našetřit.

Lepší než bydlet ve stanu

Pro mnohé je tedy lepší buďto se smířit s doživotním žitím v podnájmu nebo změnit strategii. Druhá možnost je dost možná i lepší. Ne každý totiž musí bydlet za každou cenu ve standardním bytě, jde to totiž i jinak. Pokud chcete mít vlastní obydlí a zároveň ušetřit nemalé peníze, kupte si moderní mobilheim Lavarohouse.

Je dobré hned na začátku říci, že nejde o žádné super bydlení, o kterém by snad někdo kdovíjak snil, ale v případě, že máte hluboko do kapsy, hypotéku si nechcete nebo nemůžete vzít a přeci jen byste bydleli ve svém, je to ideální volba. Navíc moderní verze těchto obydlí nejsou vůbec špatné. Co se týče velikosti, stále se nejedná o žádné giganty, ale tři až čtyř členná rodina se do takového domu poměrně snadno vměstná, a to bez toho, aniž by po sobě museli pak šlapat. Některé modely se navíc dají propojit, takže s takovou „přístavbou“ se velikost obytného prostoru z pochopitelných důvodů ještě zvýší.

Pohodové bydlení

Ne každý má zájem o mobilheimy k bydlení, alespoň ne k celoročnímu. Hodně lidí si je kupuje a následně předělává do podoby letních chatek. Stačí jen mít vhodný pozemek. Nemusí se za každou cenu jednat o stavební parcelu. Skvělé je, že si pro tento účel nemusíte kupovat zrovna ten nejmodernější kousek, ale bohatě vám postačí vybrat nějaký zánovní typ, který sice postrádá některé prvky nových modelů, ale stále je dostatečně vhodný pro strávení několika nocí v roce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup