Poradíme vám, jak získat vyšší plnění při úrazu

Na odškodnění za trvalé následky máte nárok ze zákona, ale ti, kteří neznají podmínky, při kterých je možno odškodnění za trvalé následky vyplatit, se mnohdy nechají ukolébat nízkým plněním pojišťovny. A přitom by odškodnění mohlo být mnohem vyšší.

Jestliže si nedovedete poradit se spletí paragrafů a nejste kovaní v zákonech, ale stala se vám nehoda, kterou jste nezavinili a máte pochybnosti o výši plnění pojistné smlouvy, kontaktujte nás!

česká měna

Poradíme vám.

Vyhodnotíme váš případ z vámi doložených podkladů, prodiskutujeme s právníky a se soudním znalcem, se kterými spolupracujeme a možná budete překvapeni, jakou možnou výši odškodnění za trvalé následky budete moci obdržet.

Garantujeme vám až devadesáti devíti procentní úspěšnost.

Poskytneme vám nezávaznou konzultaci a posouzení vašich práv a nároků za újmu na zdraví. Zajistíme vám dokonce i právní zastoupení při újmě zdraví po dopravní nehodě, kterou jste nezpůsobili, ať jste řidič nebo spolujezdec, chodec, cyklista či účastník hromadné dopravy.

invalida značka

Pomůžeme vám i při vymáhání odškodnění za trvalé následky při pracovním úrazu v zaměstnání, kdy se zaměstnavatel bude chtít neoprávněně svého plnění zprostit. Stejně tak vás zastoupíme při úrazu vašeho dítěte, který se stal ve školním prostřední nebo vám v nákupním centru. Ano, pokud se vám stane úraz během nákupu, i tam můžete žádat odškodnění.

Pojišťovny samozřejmě plní nároky vůči pojištěncům či pozůstalým, proto jsou sepisovány i pojistné smlouvy, ale plní zpravidla jen v té nejnižší možné výši. Mnohdy dojde k navýšení pojistného plnění a odškodnění za trvalé následky až po provedené revizi lékařské zprávy nebo i bolestného.

Jsme schopni váš případ posoudit a přešetřit spolu s našimi odborníky. Jestliže váš dotaz, který nám můžete zanechat na našem webovém portále či nás kontaktovat na telefonické lince z d a r m a, bude vyžadovat odborný posudek advokáta, zcela bezplatně ho s ním zkonzultujeme a do čtyřiceti osmi hodin vám zašleme naše posouzení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup