Co znamená americká hypotéka a vyplatí se?

V životě každého z nás může nastat situace, kdy něco potřebujeme nebo opravdu chceme, ale nemáme na to finance. Nezáleží na tom, jestli jde o nové auto, dovolenou, rekonstrukci nebo něco osobního, o čem nechcete před bankovním poradcem mluvit. Nacházíte-li se v takovém momentě svého života, americká hypotéka bez registru Americké nebankovní hypotéky je právě pro vás.

dům americká vlajka

To, že mluvíme o nebankovní společnosti není náhoda. Jsou totiž velmi tolerantní ve věcech registru dlužníků i výši příjmů. Vyřízení je super rychlédo 24 hodin a splátky můžete rozdělit až na 30 let. Měsíční splátky díky tomu budou příjemné, i když mají trochu vyšší úrok než klasické společnosti. Poskytovatele této služby ale volte s rozmyslem, protože ne každý hraje férově.

O co jde?

Americká hypotéka je zvláštní druh úvěru, ke kterému potřebujete zástavu. Zároveň ji ale můžete využít na cokoli. Běžný úvěr na nemovitost můžete použít jen na koupi bytu či domu, stavbu nového domu, rekonstrukci nebo koupi pozemku. A díky tomu, že se jedná o neúčelový typ, nemusíte se nikomu zpovídat z toho, co máte v plánu s penězi udělat.

Pro koho je ideální?

Jsou jedinci, kteří snadno dosáhnou na běžný úvěr a nebudou muset nic jiného řešit. Na druhou stranu zde máte mnohem širší možnosti využití a nejsou zde tak přísné podmínky. Podívejme se, pro jaké typy lidí je tento druh půjčky úplně nejlepší. Ideální je, když:

  • nemáte pravidelný příjem,
  • chcete něco jiného než nemovitost,
  • nepodařilo se vám získat klasický typ,
  • chcete využít levnější typ spotřebitelské půjčky.

staré americké auto
Pokud nemáte pravidelný příjem je těžké si u banky půjčit. Pro většinu bank jste nevěrohodní, a proto Vám málo kdo půjčí. Proto je lepší se poohlédnou po půjčkách, u kterých nemusíte prokazovat své příjmy. Půjčí Vám sice ne částku, kterou požadujete, ale vyplatí se, pokud peníze potřebujete narychlo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup