Budou někdy opět v módě velké sluneční brýle?

Dnes se stává čím dál tím populárnější takzvaný retro styl. Ten v podstatě kopíruje módní trendy minulých desetiletí, například šedesátých let. Začíná se nosit podobné oblečení i doplňky. Ovšem u některých je návrat k popularitě těžší než u jiných.

Typickým příkladem takového doplňku jsou velké sluneční brýle. Zatímco dnes jdeme spíše cestou minimalizace, není tomu tak dávno, co byly v módě takové, které zakrývaly prakticky celý obličej. Často také měly výrazné barevné obroučky, které celkový dojem ještě podtrhovaly.

moderní velké sluneční brýle

Jistě, ladily poměrně dobře s tehdejší módou volných šatů v pestrých barvách, avšak otázkou je, zda by se stejně uplatnily i v dnešní době. Ačkoliv je totiž bezesporu retro v módě, netýká se to rozhodně všech prvků. Jak je to tedy v tomto případě?

Zde hodně záleží na tom, kam si je vezmeme. Jdeme s nimi například na pláž během dovolené, nebo si je chceme vzít na obchodní jednání? Na něj se totiž rozhodně příliš nehodí. Jsou totiž spojeny s volným, nevázaným životním stylem. Proto je dobré je nosit tam, kde skutečně budeme mít možnost odpočívat a bavit se.

klasické velké sluneční brýle

To však není jediné, co je potřeba vzít v úvahu. Hodně důležitý je zde i výběr oblečení, které si k nim vezmeme. Ať už se nám to totiž líbí, nebo ne, sluneční brýle představují také módní doplněk, a jako k takovému je potřeba k nim přistupovat. Zvláště k těm nápadnějším. Co se tedy hodí k těmto velkým?

Nejlepší jsou zde již zmíněné volné šaty. Ideální jsou výrazné barvy, neboť brýle by neměly být tím hlavním prvkem, na který bude upřena pozornost, nýbrž by měly celkový vzhled pouze doplňovat. A to u těchto výrazných není zrovna jednoduché zařídit.

Co se jiných doplňků týče, vhodné jsou jednoduché, avšak výrazné náramky a náušnice, případně i náhrdelník. Jen tak vytvoříme skutečně dobrý dojem, a nebudeme působit hloupě. A o to by nám zde mělo jít především.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup