Ztrátu erekce neřešte zbrkle

O erotice a sexu se zpívá v tolika písních, že by bylo velmi obtížné je všechny vyjmenovat. Je to vděčné téma pro hudební produkci již tisíce let a soudobá populární scéna se tomuto trendu rozhodně nevyhýbá. Něco jiného je ovšem o sexu mluvit či zpívat, a jiné je to sex prožít na vlastní kůži. Nemůžete zkrátka popsat nádheru sexuálního aktu někomu, kdo jej nezná, nemohl by to vůbec pochopit. Podobné je to ale i s tím, když se z našeho života vytratí erekce, a sex se stane dávnou minulostí, pouhou vzpomínkou a fikcí. Budete pak zakleti v říši vzpomínek na pocit blaženosti a slasti, ale nebude tak snadné si vybavit veškeré jeho detaily.

hezká dívka

Dojde-li ke ztrátě erekce, muži se v takovémto případě rozdělí na dva základní typy. První typ to vzdá a začne se věnovat v životě něčemu jinému, například svým koníčkům, kamarádům, a častokrát to také skončí u alkoholu, který tuto trpkou životní lekci dokáže alespoň zmírnit. Alkohol je ale velmi silná droga a mnozí odborníci tvrdí, že odvyknout si od alkoholu je velice těžké a ne vždy reálné.

dívka v posteli

Druhý typ mužů začne hledat řešení a bohužel většinu z nich zláká řešení snadné a hlavně bez osobní odpovědnosti. Říká se, že do pekel vede odtud cesta přímá, a ta trnitá, dlážděná námahou a mnohými nezdary, směřuje do nebes. Viagra bez receptu je cestou snadnou, a to je právě ten problém. Nevyřeší za vás vaše osobní problémy a důvod, proč se vám erekce vytratila. Zaměřte se raději na hledání pravdy a sami sobě si řekněte, že se zřejmě špatně stravujete, a že jste poměrně často ve stresu a pod tlakem.

Špatná životospráva a stres bývají hlavními viníky problémů s erekcí a zaměříte-li se na ně, nepochybně dojde ke zlepšení a třeba i k plnému vyléčení. Co se týče životosprávy, snadno dohledáte z mnoha zdrojů, na co se zaměřit, a ohledně stresu si kromě odstraňování stresových vlivů můžete vypomáhat bylinkami, jež zvyšují hladinu testosteronu a přibrzdí expanzi stresových hormonů, které mají na erekci velmi neblahý vliv.