NANO houbičky

Když se řekne uklízení, většině lidem se obrátí oči vzhůru a zanaříkají. K uklízení má odpor značná část populace. Proč taky – jde o nezáživnou činnost, která v lepším případě zabere půlku dne a způsobí vrásky na čele i na rukou.
Snažíme se usnadnit si uklízení mnohými různorodými přípravky a nástroji, ne vždy jsou ovšem tak účinné, jak uvádí výrobce. Stojí mnohdy dost peněz a práci nám v podstatě jen přidělají.
houba s pěnou.jpg
Pokud jste už někdy slyšeli o takzvaných nano vláknech, máte asi určitou představu, jak by takové houbičky z tohoto vlákna mohly fungovat. Můžete být ovšem také poněkud skeptičtí, poněvadž dnes se často výraz „nano“ používá jako předpona před cokoli v rámci zvýšení prodeje. V tomto případě ale doporučujeme tento produkt nejprve vyzkoušet.
S čím si poradí?
Víceméně s každou nečistotou. Pokud jste do teď bojovali s oranžovými rezavými fleky v koupelně na vaně, zjistíte, že čistící přípravky už nebudete potřebovat. Houbičku stačí namočit a párkrát s ní místo přejet.
Stejně tak tomu je například u vzorovaných zdrsněných kuchyňských linek. Pokud jste podlehli trendu „all white“ kuchyň, jistě často s ušpiněnou pracovní deskou bojujete. V tomto případě opět stačí krouživými pohyby vlhkou hubkou přejíždět po lince a špína se dostane i z těch nejnedostupnějších spár. V žádném případě už si linku nemusíte škrábat rýžákem.
mytí auta.jpg
Můžete je použít samozřejmě i na nádobí. Nebudete už muset používat hektolitry saponátu nebo dřít připálenou teflonovou pánev drátěnkou – houbička si s tím skvěle poradí. Jediným problémem je její trvanlivost – poměrně rychle se vydrolí. Při její ceně jde stále o výhodnou koupi, pokud ji ale chcete užívat na nádobí, kupte si houbičku speciálně určenou pro tuto činnost. Nevydrolí se tak rychle a navíc zanechá nádobí krásně lesklé.
S nano technologií se může stát uklízení vaší oblíbenou částí týdne!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup