Prodyšnost a pohodlí všem ženám


Tuto otázku si jistě položila nejedna žena mezi našimi řadami. Některé to mají dané tak, že krvácejí jenom slabě a jenom pár dní, ani se nemusí jednat o týden. Ale některé jiné to zase mají trochu náročnější, trpí bolestmi a křečemi do břicha a silnějším krvácením, především v těch prvních dnech. Ale každá žena s tím bohužel nic neudělá, takto to příroda zařídila, takto tento celý cyklus funguje, aby mohly být plozeny děti v produktivním období. Naštěstí už ale doba pokročila tak, že jsou vhodné způsoby, které nám umožňují to všechno zvládnout v naprosté hygieně bez újmy na zdraví, a ještě ke všemu v maximálním pohodlí.

cyklus

Pro někoho mohou být tampony nepříjemnou záležitostí, pro některé zase z vložek mohou trpět různými zarudnutími a nepříjemnými vyrážkami. Každé má svoje pro a proti. Co ale nelze odepřít je ten fakt, že se tyto pomůcky pro jednorázové použít vyrábějí ve velkém a procházejí chemickými procesy bělení a často obsahují plasty, které jak víme, se nedokáží v přírodě rozložit, takže bychom jejich užívání měli omezit na minimum nebo se o to alespoň snažit. Pokud to cítíte stejně a jste žena, pro vás je určen právě tento článek, který vám představuje jednu unikátní novinku, což ale vlastně není ani tak úplně novinka, a to jsou menstruační kalhotky vyrobené v České republice.

vlozks

Jejich historie sahá až do devatenáctého století, kdy byly vyrobeny jejich předchůdci a byly určeny k absorpci krve. Dnešní jsou trochu vymakanější a má je na svědomí česká značka MyFemini, která disponuje několika možnými střihy a barvami, provedeními a také jsou rozděleny podle síly krvácení. Vyberte si ty vaše. Jejich výhody tkví především v jejich pohodlnosti, nejsou v nich žádné zbytečné chemikálie, které by vás dráždily, a především to, že je vyperete a pak budete normálně používat dál. Zkuste to a myslíme si, že budete rozhodně spokojená.