Keto dieta je řešením vašich problémů


Nejste spokojení s tím, jak vypadá vaše postava? Chtěli byste mít štíhlejší nohy, úzké ruce a ploché břicho? Nezoufejte, potíže s postavou můžete snadno vyřešit prostřednictvím keto diety, která je na to přímo určená. Díky tomuto speciálnímu stravovacímu stylu budete schopni během několika týdnů či měsíců svou postavu kompletně transformovat a získat konečně to, po čem jste tak dlouhou dobu toužili. Nečekejte na nic a začněte ještě dnes. Jak na to? Jak se stravovat pomocí keto diety tak, aby to mělo efektivní výsledky a vy byli konečně spokojení?
zelenina a maliny.jpg

Hodně bílkovin, málo tuku

Zásadní při dodržování tohoto stravování je vysoký příjem bílkovin. Bílkoviny neboli proteiny, plní v lidském těle nenahraditelnou funkci. Starají se o růst svalů, chrání svalová vlákna a starají se o to, aby vaše tělo mohlo růst a buňky mohly správně fungovat. Naopak při této metodě omezíte tuky a sacharidy na minimum, a to z toho důvodu, aby vaše tělo bylo nuceno přejít do ketózy. To znamená, že váš organismus bude muset začít brát energii na všechny potřebné procesy z vašich tukových buněk. Je to logické a celé založené na fyziologických procesech, takže jak sami vidíte, nejedná se o žádnou zázračnou dietu, která by slibovala nesplnitelné. Naopak, jde o efektivní způsob, jak se poprat s kily navíc, a přitom dělat vše tak, aby to bylo pro vaše tělo maximálně bezpečné.

ü Rychlý úbytek váhy
ü Bez jojo efektu
ü Spolehlivé výsledky
ü Vhodné pro každého
počítadlo kalorií.jpg

Začít můžete ještě dnes

Zaujala vás tato dieta? Rádi byste ji otestovali sami na sobě a zjistili, jestli je opravdu tak efektivní? Můžete se vydat dvěma cestami. Buď si můžete jídlo připravovat sami, což je samozřejmě velmi pracné a časově náročné, anebo si můžete objednat pytlíky, ve kterých najdete předpřipravené směsi, ze kterých si poté budete moct během pár minut vykouzlit chutný a zcela vyhovující pokrm.