Hypotéka bez registru aneb podnikatelský úvěr

Sekce podnikatelských úvěrů je poměrně rozšířená. Patří do ní hned několik různých druhů úvěrů, které můžete najít pod názvy hypotéka bez registru nebo také hypotéka bez dokládání příjmů. Jaké mají tyto úvěry podmínky?

Hypotéka bez registru Nebankovni-hypoteky-cz znamená podnikatelský úvěr, který si mohou sjednat podnikatelé nebo firmy.

peníz

Jestliže firma nebo podnikatel potřebují finance pro své podnikání, pak mohou žádat o úvěr. Hledají obdobné názvy jako například nebankovní hypotéka bez registru a to z toho důvodu, že nechtějí, aby někdo řešil takzvané registry neboli registry dlužníků. Nejenom běžní občané, ale i firmy zde mohou být zapsány. Jakmile máte jednou vroubek, už je daleko složitější nějakou půjčku získat, proto je potřeba lovit v jiných vodách. Mnoho z firem kvůli registru nezíská půjčku v bance a tak hledají alternativu. Nebankovní společnosti jsou tolerantnější a tak na tomto poli klienti často uspějí. Úvěr je samozřejmě se zástavou nemovitosti, protože se jedná o hypotéku a jakožto podnikatelský úvěr se získané peníze budou vynakládat do podnikání nebo firmy.

kalkulačka a bloček, peníz

S financemi můžete začít podnikat, můžete splácet dluhy, exekuce, refinancovat staré půjčky nebo majetek a mnoho dalšího.

Doba splatnosti může být nastavená až na 30 let.

Nečeká Vás žádné nahlížení do registrů.

Nízká úroková sazba jako v bance.

Žádné poplatky předem se nevybírají, dopředu nic neplatíte.

Máte nízké daňové přiznání? Bojíte se, že kvůli tomu na úvěr nedosáhnete? I s tím něco uděláme. Nízké daňové přiznání nemusí být překážkou k získání hypotéky.

Kolik procent za nemovitost získám? Získat můžete maximálně 70% z hodnoty nemovitosti.

Nemusíte zdlouhavě vyřizovat tuto půjčku. Nečeká Vás ani žádné dlouhé papírování, doložíte pouze základní dokumenty.

Rychlé vyřízení je u nás samozřejmostí. Spěcháte? V tom případě, pokud dodáte veškeré podklady, můžete mít peníze i do 24 hodin!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup