Nesviťte zbytečně draze

I přesto, že to není příliš rentabilní, stále mnoho domácností, ale i firem svítí klasickými vláknovými žárovkami. Nic proti nim. Sloužily dlouhá desetiletí a sloužily dobře, jen nebyly dostatečně efektivní. To by možná ani tak nevadilo, kdyby elektrická energie nebyla tak drahá, jenže ona je a z toho důvodu je daleko lepší používat trochu efektivnější světla, než tomu bylo doposud. Nejde totiž jen o ekologickou stránku věci, ale samozřejmě i o finance. Pokud si jich chcete udržet co nejvíce a neradi byste utráceli více, než je nezbytně nutné, určitým změnám se nevyhnete. A jednou z takových změn je i přechod z klasických světel na led žárovky.
Silná žárovka
Stejně jako tradiční, tak i led žárovku https://www.lightpark.cz/svetelne-zdroje-led/ můžete zapojit kamkoliv se vám zachce, samozřejmě pokud budete mít vhodnou patici. Můžete ji tak mít třeba v lampičce, v lustru nebo ve světle na chodbě. Záleží jen na vás, kam si svůj nový světelný zdroj budete chtít umístit. Nejlepší ale bude použít led žárovky všude, kde to jen bude možné. V tomto případě platí přímá úměra zcela a naprosto. Čím více jich budete mít zapojených, tím více financí nakonec ušetříte. Nejedná se o žádnou klamavou reklamu, toto je ověřené na celém světě. Uspořit tak můžete až tisíce korun ročně v rámci domácnosti a možná i desítky tisíc korun co se týče firem. Zde samozřejmě záleží na velikosti a množství využívaných prostor.
Zelená žárovka

Větší výběr

Největší devizou led žárovek jsou pochopitelně vlastnosti jako úspornost a dlouhá životnost, ale to nejsou jediné charakteristiky, díky nimž byste se ně měli blíže zajímat. Na rozdíl od tradičních světel se dají pořídit v mnoha designových, velikostní, ale barevných variacích. Také se jednotlivé druhy od sebe odlišují svou svítivostí. Silnější světla jsou vhodná do místností, kde je potřeba dobře vidět, třeba do obývacího pokoje nebo do kanceláře. Nižší svítivost naopak oceníte kupříkladu v ložnici, kde ostré světlo není zrovna tím pravým ořechovým.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup